Personal – One Academy

Ann Bertling
Verksamhetsansvarig
One Academy & One Academy Consulting

Har  arbetat  många  år  med  utbildning  och  företagsutveckling  samt  är  certifierad  styrelseledamot  och  coach. 

Telefon vxl: +46 702 38 98 59
E-post: ann.bertling@oneacademy.se

John Gunnarsson
Affärsområdeschef Education

Har  arbetat  inom   utbildning  i  många  år. Har  en  bakgrund  inom  logistik   samt  är  en  expert  på  den  offentliga  affären.

Telefon: +46 703 54 09 73
E-post: john.gunnarsson@oneacademy.se

Rosanna Bertling
Administrativ chef & Marknadschef

Har  arbetat  inom  marknadsföring  och  med  personalfrågor i  många  år.   Har    en  bakgrund  från  PR-byrå  och  Retail Management. 

Telefon: +46 73 387 71 77
E-post: rosanna.bertling@oneacademy.se

Jonas Friberg
Affärsområdeschef för Nordic Leadership 

Facilitator, mentor och relationsbyggare med lång erfarenhet av mötesledning och ledarskap – egen och andras utveckling inom området.   

Telefon: +46 72 395 68 69
E-post: jonas.friberg@oneacademy.nu

David Berg
Operativ YH-chef

Har  arbetat  med  utbildningskoordinering  och  vägledning  sedan  1999.  Expert  på  excel  och  koordinering.

Telefon: +46 763 98 69 10
E-post: david.berg@oneacademy.se

Joakim Eurén
Utbildningsledare – Stockholm 

Har  över  20 års  erfarenhet  av  skola  och  utbildning.
Lärarexamen  och  stor  erfarenhet  av  arbete  med  pedagogiska  IT-lösningar.

Telefon: +46 76 398 12 96
E-post: joakim.euren@oneacademy.se

Prosha Jalal
Utbildningsledare – Göteborg 

Flera  års  erfarenhet  inom  YH  och  även  examinerad  gymnasielärare.  Jobbat  som  utbildningsansvarig  inom  SFI  med  nyanlända  och  utrikesfödda  akademiker.

Telefon: +46 76 398 11 28
E-post: prosha.jalal@oneacademy.se

Helén Junehag
Utbildningsledare – Malmö

Examinerad beteendevetare med en stor kärlek för service och människor. 

Telefon: +46 76 398 64 76

E-post: helen.junehag@oneacademy.se

Sébastian Bertling
Utbildningsledare YH – Kurser  

Blandad administrativ bakgrund med en röd tråd inom service, relationsskapande och samordning. 

Telefon:+46 76 398 13 77

E-post: sebastian.bertling@oneacademy.se

Personal – One Academy Consulting

Jonas Magnusson
Konsultchef & försäljning 

Med  en  stark  passion  för  att  utveckla  människor  och  verksamheter.
30  års  erfarenhet  av  Supply Chain  varav  20 år  med  personalledning.

Telefon: +46 72 227 23 27
E-post: jonas.magnusson@oneacademy.se

Martin Berg
Senior konsult inom logistik

Logistiker  med  över  30 års  erfarenhet  inom  transport & logistik,  bland  annat 12 år  på  Hallands  Hamnar.

Telefon: +46 70 443 25 44
E-post: martin.berg@oneacademy.se

Matilda Lundin
Konsult Inköp & Upphandling

Examinerad  Strategisk  Inköpare  med  en  lång  bakgrund  inom  försäljning  och  retail  management.

Telefon: +46 76 398 06 86
E-post: matilda.lundin@oneacademy.se

André Husen
Konsult Inköp & Upphandling

Telefon: +46 70 238 98 59
E-post: andre.husen@oneacademy.nu

Nick Cabevi
Konsult Inköp & Upphandling

Telefon: +46 70 238 98 59
E-post: nick.cabevi@oneacademy.se