ann-bertlingAnn Bertling
Partner / Verksamhetsansvar 

60 år och känner sig som en junior!
Har arbetat många år med utbildning och företagsutveckling samt är certifierad styrelseledamot och coach. 

Telefon: +46 76 398 13 08
E-post: ann.bertling@oneacademy.se

Rosanna Bertling
Marknadskoordinator – Stockholm/Göteborg/Malmö

Har arbetat inom marknad och försäljning i många år med en bakgrund
från PR-byrå och Retail Management.

Telefon: +46 76 398 64 76
E-post: rosanna.bertling@oneacademy.se

Prosha Jalal
Utbildningsledare – Göteborg 

Flera års erfarenhet inom YH och även examinerad gymnasielärare. Jobbat som utbildningsansvarig inom SFI med nyanlända och utrikesfödda akademiker.

Telefon: +46 76 398 11 28
E-post: prosha.jalal@oneacademy.se


Patric Pedersen
Huvudlärare / Jur. kand

Har arbetat i många år med inköps- och upphandlingsfrågor i roller som inköpschef, chefsjurist och konsult.

Telefon: +46 76 398 13 77
E-post: patric.pedersen@oneacademy.se

John Gunnarsson
Partner / Utbildningschef 

38 år och redan en senior!
Har arbetat inom sälj och utbildning i ett flertal år samt är en expert på den offentliga affären.

Telefon: +46 703 54 09 73
E-post: john.gunnarsson@oneacademy.se

David Berg
Utbildningsledare Malmö / ansvarig administratör YH

Har arbetat med utbildningskoordinering och vägledning sedan 1999. Expert på excel och koordinering.

Telefon: +46 763 98 69 10
E-post: david.berg@oneacademy.se

Martin Berg
Försäljning / Senior Logistics Consultant

Logistiker med över 30 års erfarenhet inom transport & logistik, bland annat 12 år på Hallands Hamnar.

Telefon: +46 70 443 25 44
E-post: martin.berg@oneacademy.se