Personal – One Academy

Jonas Friberg
VD 

Jag  har  tidigare  jobbat  med  ledarutveckling,  nätverk  och  har  en  lång erfarenhet  som  chef  och  ledare  i  såväl  små  som  stora  organisationer.

Telefon: +46 72 227 23 27
E-post: jonas.friberg@oneacademy.se

Ann Bertling
Strategisk rådgivare & Affärsutvecklare

Har  arbetat  många  år  med  utbildning  och  företagsutveckling  samt  är  certifierad  styrelseledamot  och  coach. 

Telefon vxl: +46 76 398 13 08
E-post: ann.bertling@oneacademy.se

John Gunnarsson
Affärsområdeschef Education

Har  arbetat  inom   utbildning  i  många  år. Har  en  bakgrund  inom  logistik   samt  är  en  expert  på  den  offentliga  affären.

Telefon: +46 703 54 09 73
E-post: john.gunnarsson@oneacademy.se

Rosanna Bertling
Administrativ chef & Marknadschef

Har  arbetat  inom  marknadsföring  och  med  personalfrågor i  många  år.   Har    en  bakgrund  från  PR-byrå  och  Retail Management. 

Telefon: +46 73 387 71 77
E-post: rosanna.bertling@oneacademy.se

David Berg
Operativ YH-chef

Har  arbetat  med  utbildningskoordinering  och  vägledning  sedan  1999.  Expert  på  excel  och  koordinering.

Telefon: +46 763 98 69 10
E-post: david.berg@oneacademy.se

Johan Nyström
Head of Sales 

Telefon: +46 76 398 86 60
E-post: johan.nystrom@oneacademy.se

Joakim Eurén
Utbildningsledare – Stockholm 

Har  över  20 års  erfarenhet  av  skola  och  utbildning.
Lärarexamen  och  stor  erfarenhet  av  arbete  med  pedagogiska  IT-lösningar.

Telefon: +46 76 398 12 96
E-post: joakim.euren@oneacademy.se

Prosha Jalal
Utbildningsledare – Göteborg 

Flera  års  erfarenhet  inom  YH  och  även  examinerad  gymnasielärare.  Jobbat  som  utbildningsansvarig  inom  SFI  med  nyanlända  och  utrikesfödda  akademiker.

Telefon: +46 76 398 11 28
E-post: prosha.jalal@oneacademy.se

Helén Junehag
Utbildningsledare – Malmö

Examinerad beteendevetare med en stor kärlek för service och människor. 

Telefon: +46 76 398 64 76

E-post: helen.junehag@oneacademy.se

Sébastian Bertling
Utbildningsledare Korta YH – Kurser  

Blandad administrativ bakgrund med en röd tråd inom service, relationsskapande och samordning. 

Telefon:+46 76 398 13 77

E-post: sebastian.bertling@oneacademy.se

Alexander Lindvall
Marknadsassistent & Administrativ koordinator  

Telefon:+46 76 398 22 99

E-post: alexander.lindvall@oneacademy.se 

Gösta
Mood Manager  

E-post: gösta@oneacademy.se 

Personal – One Academy Consulting

Martin Berg
Senior konsult inom logistik / Utbildningsledare Demand Chain Management

Logistiker  med  över  30 års  erfarenhet  inom  transport & logistik,  bland  annat 12 år  på  Hallands  Hamnar.

Telefon:  +46 702 38 98 59
E-post: martin.berg@oneacademy.se

Matilda Lundin
Konsult Inköp & Upphandling

Telefon: +46 70 238 98 59
E-post: matilda.lundin@oneacademy.se

Nick Cabevi
Konsult Inköp & Upphandling

Telefon: +46 70 238 98 59
E-post: nick.cabevi@oneacademy.se

Emma Lenngren
Konsult Inköp & Upphandling

Telefon: +46 70 238 98 59
E-post: emma.lenngren@oneacademy.nu