Personal – One Academy

Ann Bertling
Verksamhetsansvarig
One Academy & One Academy Consulting

Har  arbetat  många  år  med  utbildning  och  företagsutveckling  samt  är  certifierad  styrelseledamot  och  coach. 

Telefon vxl: +46 702 38 98 59
E-post: ann.bertling@oneacademy.se

John Gunnarsson
Kvalitet- & Utvecklingschef Utbildning 

Har  arbetat  inom  sälj  och  utbildning  i  ett  flertal  år  samt  är  en  expert  på  den  offentliga  affären.

Telefon: +46 703 54 09 73
E-post: john.gunnarsson@oneacademy.se

David Berg
YH-Chef / Utbildningsledare Malmö

Har  arbetat  med  utbildningskoordinering  och  vägledning  sedan  1999.  Expert  på  excel  och  koordinering.

Telefon: +46 763 98 69 10
E-post: david.berg@oneacademy.se

Rosanna Bertling
Marknadsföring / Kommunikation och HR – Stockholm/Göteborg/Malmö

Har  arbetat  inom  marknad  och  försäljning  i  många  år  med  en  bakgrund
från  PR-byrå  och  Retail Management.

Telefon: +46 73 387 71 77
E-post: rosanna.bertling@oneacademy.se

Joakim Eurén
Utbildningsledare Stockholm 

Har  över  tio  års  erfarenhet  av  skola  och  utbildning.
Lärarexamen  och  stor  erfarenhet  av  arbete  med  pedagogiska  IT-lösningar.

Telefon: +46 76 398 12 96
E-post: joakim.euren@oneacademy.se

Prosha Jalal
Utbildningsledare – Göteborg 

Flera  års  erfarenhet  inom  YH  och  även  examinerad  gymnasielärare.  Jobbat  som  utbildningsansvarig  inom  SFI  med  nyanlända  och  utrikesfödda  akademiker.

Telefon: +46 76 398 11 28
E-post: prosha.jalal@oneacademy.se

Kevin Florström
Utbildningsledare Korta YH samt försäljning 

Arbetat  med  försäljning  mot  olika  branscher  under  många  år.  Har  en  bakgrund  från  restaurangbranschen  som  projektledare  inom  event  samt hovmästare  vilket  gör  att  service  ligger  varmt  om  hjärtat.

Telefon: +46 76 398 86 60
E-post: kevin.florstrom@oneacademy.se

Helén Junehag
Assisterande utbildningsledare Malmö

Examinerad beteendevetare med en stor kärlek för service och människor. 

Telefon: +46 76 398 64 76

E-post: helen.junehag@oneacademy.se

Sébastian Bertling
Administratör

Har arbetat med service inom olika branscher i många år och är van vid att ha kunden i fokus.

Telefon: Kommer snart
E-post: sebastian.bertling@oneacademy.se

Personal – One Academy Consulting

Jonas Magnusson
Konsultchef & försäljning 

Med  en  stark  passion  för  att  utveckla  människor  och  verksamheter.
30  års  erfarenhet  av  Supply Chain  varav  20 år  med  personalledning.

Telefon: +46 72 227 23 27
E-post: jonas.magnusson@oneacademy.se

Liselotte Wingbro
Senior inköpskonsult

Inköpare  med  över  20 års  erfarenhet  från  bland  annat  strategiskt  inköp  och  upphandling  i  Asien & Östeuropa. 

Telefon: +46 76 398 22 99
E-post: liselotte.wingbro@oneacademy.se

Martin Berg
Senior konsult inom logistik

Logistiker  med  över  30 års  erfarenhet  inom  transport & logistik,  bland  annat 12 år  på  Hallands  Hamnar.

Telefon: +46 70 443 25 44
E-post: martin.berg@oneacademy.se

Matilda Lundin
Konsult Inköp & Upphandling

Examinerad  Strategisk  Inköpare  med  en  lång  bakgrund  inom  försäljning  och  retail  management.

Telefon: +46 76 398 06 86
E-post: matilda.lundin@oneacademy.se