ann-bertlingAnn Bertling
Partner / Verksamhetsansvar 

61 år och känner sig som en junior!
Har arbetat många år med utbildning och företagsutveckling samt är certifierad styrelseledamot och coach. 

Telefon: +46 76 398 13 08
E-post: ann.bertling@oneacademy.se

Rosanna Bertling
Marknadsföring och Kommunikation – Stockholm/Göteborg/Malmö

Har arbetat inom marknad och försäljning i många år med en bakgrund
från PR-byrå och Retail Management.

Telefon: +46 76 398 64 76
E-post: rosanna.bertling@oneacademy.se

Prosha Jalal
Utbildningsledare – Göteborg 

Flera års erfarenhet inom YH och även examinerad gymnasielärare. Jobbat som utbildningsansvarig inom SFI med nyanlända och utrikesfödda akademiker.

Telefon: +46 76 398 11 28
E-post: prosha.jalal@oneacademy.se

Martin Berg
Senior Logistics Consultant

Logistiker med över 30 års erfarenhet inom transport & logistik, bland annat 12 år på Hallands Hamnar.

Telefon: +46 70 443 25 44
E-post: martin.berg@oneacademy.se

John Gunnarsson
Försäljningschef / Partner 

38 år och redan en senior!
Har arbetat inom sälj och utbildning i ett flertal år samt är en expert på den offentliga affären.

Telefon: +46 703 54 09 73
E-post: john.gunnarsson@oneacademy.se

David Berg
YH-Chef / Utbildningsledare Malmö

Har arbetat med utbildningskoordinering och vägledning sedan 1999. Expert på excel och koordinering.

Telefon: +46 763 98 69 10
E-post: david.berg@oneacademy.se

Anna Kjellgren
Utbildningsledare Stockholm 

Arbetat som IT-konsult under många år men har alltid har ett brinnande intresse för utbildning, psykologi och framförallt människor.
Är även utbildad instruktör i qigong.

Telefon: +46 76 398 12 96
E-post: anna.kjellgren@oneacademy.se

Kevin Florström
Sales & Administration

Arbetat med olika typer av försäljning mot olika branscher under många år. Jag har även en bakgrund från restaurangbranschen som projektledare inom event samt hovmästare vilket gör att service är någonting jag brinner för.

Telefon: Uppdatering kommer
E-post: kevin.florstrom@oneacademy.se